Często zadawane pytania FAQ

Tak , nasza sieć dostawców pozwala nam na realizowanie specjalnych zamówień klientów. Zarówno jeżeli chodzi o rodzaj produktu jak i ilości.Przykładowo potrzebujesz 50kg pomidorów na przecier. Napisz do nas a my zaproponujemy atrakcyjną cenę i uzgodnimy termin dostawy

Niestety nie wysyłamy kurierem warzyw i owoców ze względu na duże ryzyko uszkodzenia zwłaszcza miękkich owoców i warzyw. Możemy wysyłać produkty wymagające chłodzenia takie jak sery lub wędliny. Wówczas w paczce umieszczamy wkłady chłodnicze , które zabezpieczają produkt przed zespuciem.

W wielu akcjach promocyjnych oferujemy naszym Klientom kupony rabatowe. Mają one formę  kodów, które należy wpisać w koszyk, w odpowiednio oznaczonym polu. Spowoduje to przeliczenie kwoty do zapłaty z uwzględnieniem rabatu. 

Pamiętaj, że większość kodów rabatowych ma swój okres ważności.Po jego wygaśnięciu kod rabatowy przestaje być aktywny – nie spowoduje przyznania określonego rabatu.

Produkty objęte promocją mogą mieć też ograniczoną ilość dostępną do sprzedaży.

Tak, zgodnie z Prawem, w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki, możesz zwrócić zakupiony w sklepie internetowym produkt bez podania przyczyny. Taki towar nie może jednak nosić śladów używania, nie może być zniszczony czy uszkodzony, musi znajdować się w oryginalnym opakowaniu z jego całą zawartością.

Tak, na zakupione w naszym sklepie produkty możesz otrzymać fakturę VAT. W tym celu w trakcie składania zamówienia w formularzu  podaj nazwę firmy. Informacje na temat chęci otrzymania faktury VAT umieść w uwagach do zamówienia i w tym miejscu podaj również numer NIP. Jeżeli adres wysyłki jest inny, niż dane do faktury, zaznacz w formularzu opcję „wysłać na inny adres?” i podaj adres, na który ma być przesłane zamówienie.

Data wystawienia faktury VAT to data wysyłki Twojego zamówienia. Nie ma możliwości zmiany tej daty.

Możesz modyfikować swoje zamówienia jedynie do momentu skompletowania jego zawartości. W momencie przesłania go na wskazany adres modyfikacja jest już niemożliwa. W celu jakiejkolwiek modyfikacji swojego zamówienia (zmiana adresu, dodanie produktu do zamówienia, zmiana sposobu płatności czy dostawy), skontaktuj się z nami jak najszybciej – najlepiej telefonicznie: +48 502506428